III Lyga 2 Turas
2014 04 30 18:30
Stadionas: Dilgynės
Žiūrovai: 50

Pagaliau išsvajota pergalė ir pirmi 3 taškai. Labai panašus scenarijus kaip ir rungtynėse su Kruša , tik čia mums pasisekė daug labiau. Pirmas kėlinys 1:0 mūsų naudai . O rungtynės 4:0 Fk Salininkai pergalė.
    Jasiūno švilpukas ir rungtynės prasideda. Kas buvo stadione ir matė praėjusias rungtynes pagalvojo . tai jau kažkur matyta. Gal čia progų daugiau turėjome , Jurkos smūgis galva - vartininkas atmuša išsitiesęs styga. Pavelo smūgį iš apatinio kampo traukia vartininkas. Jau tikrai matyta ir tuoj kėlinio pabaiga , o mes nesugebame savo žaidybinės persvaros paversti teigiamu rezultatu. . Tačiau 38 min. ir baudos smūgis šiek tiek už vidurio rato .Prasižengia Olimpija. Gedas muša . ir ką 1:0 Salininkai laimi. Vartininkas stebuklingai traukęs kamuolius , šį kartą bejėgis. Taip ir išeiname į pertrauką. Esant minimaliai persvarai. 1:0.
    Antro kėlinio pradžia ir scenarijus nesikeičia. Čia pradeda Aleksas šaudyti. jau po 3 min. dvigubiną rezultatą po Gedo perdavimo. 2:0 Salininkai laimi. Toliau bandome atakuoti , o Olimpija kontratakuoti. Tačiau , jau po truputi Giedrius įsidrąsina ir gražiai susirenka kamuolius ant išėjimo kai mūsų gynėjai žaidžia labai aukštai. Na o mes nieko nekeičiame ir bandome toliau atakuoti. Artūro smūgiai iš toli , gaila ne tikslūs , Pavelo , Gedo, Jurkos,. Ervino. Vartininkas traukia kamuolį prie savęs kaip magnetas. Na ir pailsėjęs į aikštę grįžta Aleksas gauna vėl pasą nuo Gedimino ir 85 min. 3:0 Salininkai laimi. Toliau niekas nesikeičia vėl atakuojame turime dar kelias progas , o galutinį tašką šiose rungtynėse padeda Artūras po Ervino perdavimo ir 4:0 einant 90 minutei. Tai galutinis rezultatas Olimpija - Salininkai 0:4.
    Labai svarbi turėtų būti pergalė mūsų komandai , ypač psichologiškai, po tokio apmaudaus pralaimėjimo Krušos komandai ,tačiau tai futbolas ir čia būna visko. Reikia pripažinti , kad priešininkas šį kartą ( su visa pagarba Olimpijai) nesužaidė gerų rungtynių , su TAIP atrodė daug geriau todėl kolkas labai sunku pasakyti kaip atrodome mes. Aišku viena kekvienos sekančios rungtynės turi būti kaip paskutinės , ir po sužaistų rungtynių žaidėjui turi likti jėgų minimaliai , kad organizmas atsistatytų maksimaliai. Na o žaidimas ar jis gerės priklausys nuo kiekvieno iš mūsų, kaip mes į bendrą darbą ir tikslą žiūrėsime.. Labai smagu už Aleksą ir Giedriu, na ir be abejo už kitus .
    Visko neaprašysi rungtynėse, tiek buvo gražių epizodų , todėl ačiū Petrui kuris įamžino komandą nuotraukose. ir žinomą sirgaliams kurie atėjo pasižiūrėti ir pasirgti už savo komandą.
    Sekantis maximalus ižbandymas TEC . Sekmadieni 19.00 Fabijoniškėse.

Įvarčiai:
38' (1:0) Gediminas Skrockas
48' (2:0) Aleksandras Krasauskas
85' (3:0) Aleksandras Krasauskas
90' (4:0) Artūras Žarnovskis