FK Baltoji Vokė - FK Salininkai - 5:1 (1:0)
Draugiškos Rungtynės
2014 03 30 17:00
Stadionas: B.Vokės
Žiūrovai: 50

Ketvirtos draugiškos rungtynės ir pralaimėjimas 5:1 Vokės komandai. Nieko nepadarysi , žaidėme antrą dieną išeilės , o ir sąstatas veteranų ir jaunimo mišinys. Antrame kėlinyje kojos jau visai nebetempė . Daug nėra ką rašyti
    tartinis venuoliktukas. Evaldas - vartuose . Ginyboje - Žygimantas , Jurgis , Vilius, Petručio. . Saugai . Erikas, Pavelas, Vilius Juozėnas, Pranas ir Valdukas. Mirka - puolėjas. Ant keitimo Vitalijus , Giedrius, Algis ir Igariokas.
    Švilpukas ir rungtynės prasideda. Mes kamuolio palaikyti negalime , trijų pasų neišeina padaryti vis grūdame ilgą į puolimą. Nesamonių nesamonė , žaisdami prieš vaikus. Vokė žaidžia taip pat aikštėje PARNUCHA ne žaidimas. Petručio gaudo Skarina. Ir lyg ir nieko bet pabaigoje prasileidžiame įvartį ir pirmas kėlinys baigiasi 1:0 Vokės naudai.
    Antras kėlinys visai jėgos išsenka po 5 min. gauname dar 3 įvarčius ,po to įmuša Pavelas vieną šiaip ne taip ir gauname dar vieną vėl su švilpuku. Aikštėje ne žaidimas o cirkas . Bėgame ant vartų visi vietoj to , kad kamuolio pasiprašyti , na bet yra kaip yra. Galutinis rezultatas B.Vokė - Salininkai 5:1.
    Vienas geras dalykas gavome fizuchos per dvi dienas tai neblogai, blogas dalykas Valdukas gavo traumą , čiurnos.
    TREČIADIENI TRENIRUOTĖ RUDAMINOJE 18.30 NUO CENTO IŠVAŽIUOJAME 18.15 h. VISIEM IŠDALINSIU APRANGAS , PASIDARYSIME NAUJAS NUOTRAUKAS SFLui . KOMANDOS NUOTRAUKĄ PASIDARYSIM . VISI PRIVALO BŪTI. KAS NEBUS PRANĄ INFORMUOKITE.
    Ir dabar svarbiausia PETRUČIO SU JUBILIEJUMI .VALIO VALIO VALIO. ir VALIOOOOOOOOO