SK Skaidiškės - FK Salininkai - 0:1 (0:0)
Draugiškos Rungtynės
2014 03 23 15:00
Stadionas: Rudaminos
Žiūrovai: 50

Antrosios draugiškos rungtynės ši karta su Skaidiškėmis. Minimali Salininkų pergalė 1:0 . Sunkiai dar labai atrodome aikštėje . Mažai treniruočių turėjome. Daug žmonių nebuvo šiose rungtynėse.
    Startinė sudėtis. Vartuose - Evaldas. Ginyboje - Jurgis , Vilius , Sobieskis ir Petručio. Saugai - Valdukas , Sieras atraminiai. atakuojantys - Martynas su Pavelu kraštuose , Andrius centre. Mirka - puolime. Keitimai - Pranas ir Erikas. Žaidėme schema 4-2-3-1 Teisėjas Olegas Čeripanovas.
    Švilpukas ir rungtynės prasideda. Kamuolį daugiau mes kontroliuojame ir visai neblogai išeiname į atakas , bet ten stringame ties baudos aikštele , arba jei smūgis į vartus nuo 16 m. tai tiesiog nepataikome į vartus, ojei ne tai tiesiog prarandame kamuolį. Skaidiškės žaidžia kontratakomis . Meta kamuolį arba kraštiniams puolėjams arba Centro puolėjui . Toks vaizdas kad jie žaidė 3 puolėjais ir 7 gynėjais be saugų. Buvo gal 3 labai pavojingi epizodai prie mūsų vartų , bet arba Evaldas sužaisdavo užtikrintai arba ginyba neotralizuodavo pavojų. Pirmas kėlinys taip ir baigiasi be įvarčių Skaidiškės - Salininkai 0:0
    Antrame kėlinyje vartininko keitimas vietoj Evaldo , Algis Inčius. O toliau visi tie patys.
    Žaidime nieks nesikeičia . Mūsų kontrolė , bet jau lig ir smūgių daugiau , bet Skaidiškių vartininkas atostogauja , į vartų plotą mes nepataikome. Jau nuo 60 min. matosi žaidėjų nuovargis. Abiejose komandose . Mes tiesiog paprasto kamuolio nesusistabdome, pasas į niekur, padėti gynėjai jau nesiprašo saugams. Spirkit lauk į puolimą aš ilsiuosi , išsijungęs iš žaidimo. Kelis kartus antrame kėlinyje mus gelbėja Algis vartuose . dar turime 3 pavojingus kampinius prie mūsū vartų. Na o įvartį mes įmušame 75 m. Pavelas nuo centro pabėga apžaidęs du Skaidiškių gynėjus ir trečias apžaistas vartininkas . Tikslus smūgis ir 1:0 Salininkai pirmauja. Dar turėjome kelis labai pavojingus kampinius bet tiesiog galva nepataikėm į vartus. Andrius turėjo puikią progą įmušt nuo 10 m. tačiau smūgis neišėjo ir vartininkas pagavo. Petručio sugalvojo baudos aikštelėje apžaist 3 gynėjus , bet dar ant ketvirto užlipo. Nors reikėjo tik pramušti į vartus. Viskas ką nuveikėme. Galutinis rezultatas Skaidiškės - Salininkai 0:1
    Reziumė : Silpnai kraštiniai gynėjai, nesijungė į atakas. Na kolkas dar labai silpnai atrodėme labai silpnai . Fiziškai labai silpni, netgi llabai labai silpni. Reikia daugiau treniruočių. Nėra dar supratimo vienas kito aikštėje. Reikia žiūrėt ar taikyt šią žaidimo schemą 4-2-3-1 ar grįžti prie pernykščio žaidimo.
    Nebuvo rungtynėse. Jurkos, Gedo, Artūro, Robkės Simo, Skinderio, Ervino, Igno. Su šitais viskas aišku . Bet Saulius ir Miša tai turėjo būti , bet nebuvo. Griežti papeikimai, abiem.
    Treniruotė Trečiadieni Rudaminoje 18.30 h. Nuo Cento išvažiuosim 18.15 h.