ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Draugiškos
Visaginas- FK Salininkai
Laikas: - 2016 08 07 - 19:00
Stadionas: Visagino

PASKUTINĖS RUNGTYNĖS

SFL Ergo A 11 Turas
FK Salininkai - FK Visinčia
Laikas: - 2016 07 10 - 15:00
Stadionas: Salininkų
Rezultatas: 6:1

TURNYRINĖ LENTELĖ

2016m. SFL Ergo Lyga A Divizionas Lentele 2016m. SFL Ergo Lyga A Divizionas
1 Nerealas 11 7 3 1 +10 24
2 Intersurgical SŽK-Tera 11 7 1 3 +14 22
3 FK Medžiai 11 7 1 3 +20 22
4 Širvinta 11 6 3 2 +4 21
5 Salininkai 11 6 1 4 +8 19
6 Advoco 11 6 1 4 +12 19
7 Lentvaris 11 5 2 4 0 17
8 SK Nemenčinė 11 3 3 5 -4 12
9 Visinčia 11 4 0 7 -9 12
10 Viesulas 11 3 1 7 -15 10
11 Mostiškės 11 2 1 8 -14 7
12 Žaibai 11 0 3 8 -26 3
Atnaujinta 2016.08.01

Facebook_Box

20140321

2014-03-21 Senjorai - Salininkai

Senjorai - Salininkai - 2:5 (2:2)
Finalinės Rungtynės
2014 03 21 19:00
Stadionas: Šalčininkėliai
Žiūrovai: 20

    Baigėsi atviras 2013-2014 Šalčininkų rajono salės futbolo čempionatas. Jo nugalėtojais tapo FK Salininkai. Finale dėl aukso nugalėję Senjorų komandą, rezultatu 5:2. Darbas pradėtas spalio mėn. baigtas. Prasideda naujas darbas - VRFS 2014 m. sezono čempionatas. Ilsėtis nėra kada.
    Kaip niekad gausus sirgalių palaikimo burys atvyko į Šalčininkėlius iš Salininkų. (Visi nuotraukoje nors atstumas nemažas). O žaidėjai rungtynėms registruoti šie
    Jura račko, Pavelas Šarinskis, Andrėjus Šarinskis, Tomas Sobieskis, Pranas Janušauskas, Miroslavas Kodz, Valdukas Stefanovičius, Martynas Rimašius, Vilius Stakutis, Tomas Korkutas, Jurgis Jonaitis, Robertas Kliukovič, Piotras Truselevič. Pranas , Sobieskis ir Andrėjus aikštėje nepasirodė nes traumuoti. Nebuvo Evaldo Augučio kuris mus gelbėjo ne kartą ir buvo tikrai labai svarbi komandos dalis , jei ne pati svarbiausia.( Evaldai kaip galima nesusikeist darbe kai tokio svarbumo rungtynės?) Čempionato pradžioje už Salininkus taip pat žaidė Erikas Damšėvič, Giedrius Kravčenka ir Andrius Stanulis
    Prieš rungtynes sutarėme kaip žaisime , kokios taktikos laikysimės ir į ką priešininkų komandoje sutelksime dėmesį, tai standartus. Na ir svarbiausia neprarast koncentracijos visų rungtynių metu. Ketvertukai žaidėjų jau nuo atkrintamūjų buvo nusistovėję, žaidėjai apsipratę vienas prie kito. Todėl stengėmės žaisti kaip mokam geriausia ir išlaikyti nepralaimėtų rungtynių statistiką nuo lemiamų rungtynių , tai yra nuo atkrintamūjų.
    Vartuose - Petručio, aikštėje Jura , Robkė , Tomas ir Jurgis. Pas priešininkus Vartuose Dubinskas, aikštėje - Frizelis , Rudzianiecas, Verbovikas ir ..... ( nemeluosiu neatsimenu) Teisėjai - Nikolajus Biriukovas ir Vitalijus Gomolko.
    Švilpukas - rungtynės prasideda. Nei viena komanda labai neskuba ir didelio tempo nerodo, ypač veteranai , supranta , kad neatlaikys didelio tempo. Mes irgi kaip tarėm taip padarėm, žaidimas vyksta pagal mūsų planą. Atakos mūsų pavojingesnės, pradžioje neišnaudojame 3 progų . Ir iš šono atro laiko klausimas , kada pralaušime , vizualiai ramūs ir sirgaliai turi būti , tuoj tuoj kris įvartis į Senjorų vartus. Bet čia pasitvirtina kita taisyklė , neimuši tu įmuša tau. Verbovikas iš aštraus kampo muša įvartį į mūsų vartus . Jurgis su Robke ten neapsigynė su pasaugojimu, na ir Peckai toki su štanga iš aštraus kampo tai sunku ką ir pasakyti. 1:0 Salininkai pralaimi jau 5 min. Bet iš šono dar ramu , keičiam ketvertus, į aikštę eina Pavelas, Mirka, Valdukas ir Martynas. Tempą stengiamės palaikyti, vel neišnaudojame progos pelnyti įvarčiui ir čia gauname dar vieną iš to pačio kampo įvartį į mūsų vartus. Frizelis užvaro įvartį gražuolį į dėviatkę. 2:0 Senjorai laimi. Nors sužaista tik 10 min. Nuo šio momento korekcija mūsų žaidime. Nebekeičiame ketvertais. Jau leidžiamas Pavelas žaisti kartu su Tomu , nors to neturėjo būti , bet kadangi tai du mūsų aštriausi žaidėjai atakuojant ir įvarčius dažniausiai muša jie , todėl , teko leisti abu ir stipriai aštrinti žaidimą prie priešininkų vartų. Labai staigiai tai duoda rezultatą ir Tomas švelnina skirtumą 2:1 Salininkai jau tik pralaimi. šiek tiek didiname apsukas, bet užpulti tiksliai sekasi sunkiai , neišeina išvesti žaidėjo į smūgio poziciją . Dažniausiai jei kyla aštrumas tai nuo Pavelo ir Tomo individualių pastangų. Likus žaisti apie 7 min. kol trėneris ruošiasi daryti ketimą ir aiškina Mirkai ir Viliui kaip jie turėtų sužaisti atakoje , kad išvesti Vilių smūgiui, Martynas lygina rezultatą. 2:2 lygu. Tai galutinis pirmo kėlinio rezultatas. Mums jo pabaiga kainavo daug jėgų , bet ir Senjorų komandai ji kainavo dar daugiau jėgų.
    Per pertrauką, susikaupę , visi suprantame , kad jie vyresni , jiems tikrai sunkiau žaisti. Suprantame , kad jie pirmi turi pavargti labiau. Ir Jau atstatę pusiausvirą , grįžtame prie pradinės taktikos, tik sutariam , kad reikia išsikrauti aikštėje pilnai, nes liko paskutinės 25 min. Turime užvaikyti Senjorus. Ir labai nesinorėjo , kad Tomui ir Pavelui vėl reiktų žaisti kartu aikštėje.
    Švilpukas ir antras kėlinys prasideda. Mūsų tas pats penketas tik vietoj Jurgio Vilius pradeda kėlinį. Jau po 5 min. Jurka muša įvartį. Gražiai su Tomu jie sutvarkė priešininkų ginybą. 3:2 Salininkai laimi . Tai dar aplengvina mūsų žaidimą , kadangi tai ką tarėmės , žaisti nuo ginybos, ir išeiti į kontratakas neišvengiamas dalykas - priešininkams reikia lygint rezultatą. Mes drausmingai ginamės ir laukiame priešininkų klaidų. Įpusėjus kėliniui Pavelas apžaidžia kelis žaidėjus , atiduoda pasą Valdukui ir šis pelno įvartį .4:2 Salininkai pirmauja. Senjorai ima minutės pertraukėlę pasitarti. Mes gauname papildomo laiko atsipūsti. Bet ir toliau jaunystė Salininkų komandoje aplošia patirtį Senjorų komandos. Žinoma užpulti ir atakuoti yra sudetingiau ir jėgų tai kainuoja daugiau. Prasidėjo klaidos Senjorų komandoje , daug netikslių pasų , po kurių mes galėjome ir privalėjome pelnyti įvarčius. Tačiau to nepadarėme. Frizelis dar bando gelbėt situaciją . Bet kas pasiekiama , tai tiktai pavojingi baudos smūgiai į mūsų vartus. Laimei ten Petručio tą kamuolį dantimis atmušinėjo, ir antakiais, gelbėdamas mus. Netgi viename epizode kai Martynas iš penkių metrų pramušė kaip patranka į savus vartus. Laimei Petručio nepasimetė ir krūtine uždengė vartus. O likus 6 min. Pavelas realizuoja pendelį . Kurį atakoje jie su Martynu ir prisuko, Marčių vartininkas pargriovė baudos aikštelėje. O Pavelas šaltakraujiškai , ramiai, bac ir dėviatkė. 5:2 Salininkai laimi. Atrodo jau šiek tiek galima atsipūsti, bet žaidėjai šaunuoliai. Nors ir buvome šturmuojami pabaigoje , bet atsilaikėme , labai drausmingai žaidėme rungtynių pabaigą ir nepraleidome įvarčio.
    Galutinis rezultatas FK Salininkai - Senjorai 5:2 . Ir nugalėtojų taurė ir aukso medaliai keliauja į Salininkus.
    Ką norisi pasakyti . 5 įvarčiai, 5 skirtingi žaidėjai mušė. Ką tai reiškia ? O tai reiškia , kad žaidė komanda ir tai buvo mūsų stiprybė. Kas ne įmušė ? Mirka, Robkė , Jurgis Vilius. O tai kas ginybą tada laikė jei ne jie. Nors progų pasižymėti turėjo ir jie. Pralošinėdami 2:0 parodėm charakterį , komandinę dvasią . Sugebėjom susikaupti , susiimti , persigrupuoti, atžaisti 2 įvarčius , pelnyti dar 3 ir laimėti. Argi tai ne komanda? Pecka ką išdarinėjo vartuose, traukė tokius , kad žodžių nėra. Kur buvo persilaužimo momentas štai dar labai įdomus klausimas? Ar kai gavome jau antrą įvartį be atsako į savus vartus ir pakeitėme taktiką atakoje? Ar kai Petručio kamuolį gaudė išeinantį į kampinį katino šuolyje? Ar kai pelnėm pirmą savo įvartį? Ar kai išlyginom ir supratom , kad galime juos sutvarkyti . Ar kai Jurka antrame kėlinyje išvedė mus į priekį . Ar jau Pavelas su Valduku damušė juos negyvai 4:2 ir kilo pas priešininkus apsižodžiavimas tarpusavyje. Na o mirtinas 5 Pavelo įvartis, tai jau čia visų , paskutinių vilčių mirtis, priešininkų komandoje.
    Žaidėme visi labai gerai ir stengėmės , bei kovojome . Tačiau organizatorių manymu naudingiausias žaidėjas pripažintas Tomas Korkutas, jam ir įteikta šio turnyro geriausio žaidėjo taurė. Manau tikrai nusipelnė . O ir mūsų komandoje jis buvo rezultatyviausias.
    Tai tiek . Ačiū visiems kas buvo kartu, Mažasis futbolas baigėsi . Peržiemojome. Atėjo pavasaris ir laukia didysis futbolas. Naujos kovos, nauji iššūkiai . Tikėsimės laukia pergalės , žinoma bus ir nusivilimo , to manau neišvengsime . Bet jei stengsimės ir dirbsime kartu , padėsime vienas kitiem. Mes galime nugalėti viską. Kaip bus pamatysime.

Pranas

               

Už nuotraukas dėkojame Sirgaliams!

 

Comments (9)

nuotraukos bus?
#1 - . - 03/22/2014 - 17:32
Pranai, pirmas įvartis mano, o ne Robkės su Jurgiu. :)Neskleisk klaidingos informacijos. :D
#2 - Marčius - 03/22/2014 - 18:02
Pagyrunas Marciau :D
#3 - Valdukas - 03/22/2014 - 18:23
Čia apie pirmą įvartį, kurį praleidome mes :) jau su atmintelė kažkam negerai po penktadienio vakaro....

Pranai, kada buvo persilaužimo momnetas? Tokio nebuvo. Visi važiavom laimėt ir niekas neabejojo, kai atsilikinėjom dviem įvarčiais, kad vis dėlto laimėsim.
#4 - Jurgis - 03/23/2014 - 10:50
Pranai bet tai su skaičiais tu ir prasilenki. Kai i draugiškas varžybas Rudaminoj tai žiūrovų 50. Kai į finalą salėje tai susirenka tik 20. Buvo daugiau. Peržiūrėk savo protokolus ir ištaisyk šią klaidą!
#5 - Dominykas - 03/25/2014 - 06:56
Sirgalių skaičių Ryčionas telepatiškai nustato.Kolkas dar neatsireguliavęs sirgaliometras . Sezonui įpusėjus nusistatys. :-)Visos pretenzijos ten. O jis turbūt tik mūsų skaičiavo sirgalius. Matau Baldygino kažkodėl Jurkos nuotraukoje nėra, nors tikrai buvo . Gal dar kurio. Taip , kad viskas čia neblogai gali būt. :-D
#6 - Pranas - 03/25/2014 - 07:08
Free Videos
Stream amazing clips on this site http://xsex.video Free Videos anytime!

#7 - VideoTube - 11/06/2018 - 15:07
Cool information revealed!
Trying to meet some nice and clean women? Have a fast view at our http://123mature.com porn videos web site! Connect will be here

#8 - greatsmile199 - 04/15/2019 - 03:38
Check this out!
Seeking to satisfy some attractive girls? Have actually an instant view at our web site! Connect is here now -> http://123transtube.com adult tube

#9 - greatsmile197 - 08/04/2019 - 12:26
Name
Comment
;-) :-) :-D :-( :-o :-O B-) :oops: :-[] :-P
»
This comment form is powered by GentleSource Comment Script. It can be included in PHP or HTML files and allows visitors to leave comments on the website.

PHP Scripts   Temporary Email   Throwaway Email