ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Draugiškos
Visaginas- FK Salininkai
Laikas: - 2016 08 07 - 19:00
Stadionas: Visagino

PASKUTINĖS RUNGTYNĖS

SFL Ergo A 11 Turas
FK Salininkai - FK Visinčia
Laikas: - 2016 07 10 - 15:00
Stadionas: Salininkų
Rezultatas: 6:1

TURNYRINĖ LENTELĖ

2016m. SFL Ergo Lyga A Divizionas Lentele 2016m. SFL Ergo Lyga A Divizionas
1 Nerealas 11 7 3 1 +10 24
2 Intersurgical SŽK-Tera 11 7 1 3 +14 22
3 FK Medžiai 11 7 1 3 +20 22
4 Širvinta 11 6 3 2 +4 21
5 Salininkai 11 6 1 4 +8 19
6 Advoco 11 6 1 4 +12 19
7 Lentvaris 11 5 2 4 0 17
8 SK Nemenčinė 11 3 3 5 -4 12
9 Visinčia 11 4 0 7 -9 12
10 Viesulas 11 3 1 7 -15 10
11 Mostiškės 11 2 1 8 -14 7
12 Žaibai 11 0 3 8 -26 3
Atnaujinta 2016.08.01

Facebook_Box

20140314_draugiskos

2014-03-14 FK AveKo - FK Salininkai

FK AveKo - FK Salininkai - 2:4 (1:0)
Draugiškos Rungtynės
2014 03 14 20:00
Stadionas: Kalvelių
Žiūrovai: 50

    Prasidėjo pasiruošimas sezonui .Pirmos draugiškos rungtynės šiemet. Vos ne tradiciška kasmetinė , pirmoji, išvyka į Kalvelius. Tik šį kartą nepralaimėta tradiciškai . Šį kartą FK Salininkai pergalė 4:2.
    Susirinkome į rungtynes. Vartuose Evaldas. Ginyboje - Vilius, Saulius, Tomas Sobieskis, Mirka. Saugai - Valdukas, Tomukas Korkutas, Simas, Pavelas. Puolime Jura su Ervinu. Suolą Šildo - Robkė, Aleksandras Krasauskas ir Pranas. Palaikymas - Rolka, Lena , Vilius.
    Iš karto kas krito į akis:
    Baisiai plano jokio ir pozicijų nesilaikėme, tuojau Sobieskis pradėjo žaisti aukštai sau įprastai sauguose centre, o Simas ginyboje centre. Tomas Korkutas labiau sau mėgstamai po puolėjais palindo nors aikštė ir taip maža kaip kišenė. Pavelas vis dar jautėsi kaip Sportimoje su Skaidiškėmis žaidžiantis ant ketvirčio . Jo aikštė Pavelai panaši , bet Salininkai ne Skaidiškės , čia galima ir pasipasuoti , sieną sužaisti. Išvesim mes tave tikrai smūgiui ir bus lengviau ir mažiau jėgų kainuos bėgti su kamuoliu. Ervinas nors smaigalyje turėjo lošti puolime, bet matosi , kad fiziškai dar silpnas po salės pradėjo lošti sau būdingu menininku , leistis giliau pasiimti kamuolio, centre sudarydamas mūsų kiekybinę persvarą. Specialiai nebuvo pakeistas , kad formą įgaudinėtų ir fizinio krūvio gautu. Saulius dar labai ne kaip po traumos atrodo , net sakyčiau keistai šlubavo, ko bent jau neturėtų būti , greičio kolkas visai nėra. Stipriai lėtas. Bet kaip pirmą kartą po pusantrų metų turime dantis sukasti ir laukti. Privalo atsigauti ir įgauti formą . Šiai dienai mums labai trūksta gynėjų. Mirka - žaidė dešinėje ginyboje, na ir ką aš žinau , pametė kelis kartus žaidėją . Bet atsižvelgiant , kad Ten Tomas Korkutas jam ne baisiai norėjo padėti ginantis , o daugiau laiko leido atakuose, tai kolkas galima pasidžiaugti Mirkos universalamu. Mirka ir nepradėk zysti , kad tau ten nepatinka. Lyginant su Jurgiu toje pusėje , gal atakos prasidėdavo ir logiškiau tiksliasneis pasais. Pagyvensim pamatysim , čia dar salės universalumas jaučiasi. Simukas šaltakraujiškai žaidė , gal net per daug kartais norisi , greičio ir energijos iš jo ir kietumo, o specialiai Simui paaiškinu kibumo. Robkė atvažiavo pažiūrėti , bet paskolino Sobieskiui šortus ir net 60 min atžaidė ginyboje centre, dar ir ganėtinai neblogai. Sobieskis stabiliai šioje mažoje aikštelėje sužaidžia neblogai , jam daug judėt neriaikia , staigių startukų irgi išviangia , jei dar priešininkai aukštus spardo , būdamas aukštas susirenka kamuolius ir laimi antrame aukšte. Valdukas tikrai daug judėjo šiose rungtynėse. Stengėsi ir gynėjams padėti išvesti kamuolį puoilėjams ir puolėjam padėti atakose. Bet truksta jam lengvumo, ir praktikos , bet užsispyręs vaikis stengiasi. Tai labai gerai. Šlifuojasi visi vienas prie kito . Pavelas tradiciškai ten kairėje terorizavo priešininkų ginybą. gaila tik kad kolkas labai individualiai, nors tikrai turėjo kartais ir kitų logiškiasnių pasirinkimų nei pačiam apžaidinėti viens ant vieno. Tomas Korkutas sužaidė neblogai , ypač antrą kėlinį, pelnė 2 įvarčius , turėjo dar kelias progas. Labai įdomu ar gali dar geriau. Aleksas irgi nustebino , dar kartą įsitikinau , kad ir aukštas ir labai techniškas. O kas dar buvo keista labiausiai , kad neperlaikė kamuolio , žaidė pasais ir pats neblogai judėjo be kamuolio. Tarėmės kad savo kairia koja atakuos iš dešinio šono. Labai gaila , kad mes nelabai žinome kaip jį išnaudoti, pelnė įvartį , turėjo daugiau progų.
    Na ir nenuneigsi faktų . Kai išėjo Pranas rezultatas buvo 2:1 Kalvelių naudai . Po pasirodimo aikštėje, Salininkai pelnė 3 įvarčius , dar turėjo 4 neblogas progas ir nei vieno nepraleido . Statistika nemeluoja. Tai čia faktas. Bet aišku turi jis padėkoti visai komandai kad visi likusieji komandos draugai už jį atidirbinėja ir turi stipriau pasistengti, bei jungti papildomą aukštesnę pavarą , kad žaidimo lygis ir tempas nekristu , kai tokie invalidai aikštėje.
    Gal ką užmiršau ? Nebuvo rungtynėse Artūro, Siero, Igno, Eriko, Jurgio, Petručio, Marčiaus, Domio, Na ir labai dar norisi tikėtis Gedo. O domio šaltakraujiškumo ginyboje mums šiemet tikrai jau matau pritrūks, galėtume net atleisti jo gaisrus ginyboje, o gal ir koki atvežtą įvartį , kad tik būtų su komanda aikštėje ir sveikas. Bet žadėjo po traumos atsigavęs būti dar geresnis. Matant Saulių labai neramu, labai . Ypač dėl Sauliaus , bet tikiuosi Sauliukas valios pastangomis mus pasivys.Dabar apie rungtynes . Matosi , kad Kalvelių miestelis išsiilgęs futbolo po žiemos . Tribūnos užpildytos , sproginėjo petardos. Smagu žaisti, tokioje atmosferoje. Gaila švilpimų nebuvo ir rėkimų ant žaidėjų.
    O pats žaidimas pirmas kėlinys, ypač pradžia , priklausė AveKo komandai . Jie dar kaip OmniCup jautėsi. O mes gaudėme savo žaidimą . Saulius žaidė paskutiniu gynėju , nors esam sutarę , kad žaidžiame jau be paskutinio , o ginyboje laikome liniją , bet kadangi sunkiai juda dar Sauliukas tai elgėsi teisingai , supranta kad saugo ir jie patys užlips ant jo. Bet palaipsniui ir mes prie visko apsipratome. ir žaidimas lyginasi . Ervinas patampo priešininkų ginybą . Tomas labai iš dešinės i centrą lenda puo polėjais , todėl dešinys šonas atakose nedalyvauja , nors labai norėjosi Mirka pajungti į atakas. Kėliniui įpusėjus gauname baudos smūgį į mūsų vartus ties 18 m. Evaldas stato sieną ir įsijautęs praleidžia smūgio pradžią , smūgis į tolimą ir gauname įvartį. 1:0 AveKo pirmauja. Taip baigiasi pirmas kėlinys.
    Antrame biški pakeičiame išdėstimą. Norėjosi , kad Saulius labiau kamuolį pajustu ir startukų uždėtų , todėl dešinėje ginyboje pastatytas buvo. Tomukas po puolėju buvo pakištas. o tuoliau tas pats . pradžioje vėl per dešinį mūsų šoną gauname įvartį , gynėjai nesuspėjo paskui puolėjus. ir jau pradžioje 2 kėlinio 2:0 AveKo laimi. Tačiau nuo to laiko perimam žaidimą mes ir stipriai pradedame atakuoti , o priešininkai tik kontratakuoti , kurios be je irgi labai pavojingos ypač kai žaidžia Ovsejukas Dima.
    Bet labai greitas Sobieskis švelnina rezultatą įmušdamas pendelį. Jurka buvo nugriautas grubiai baudos aikštelėje. Po to Aleksandras pelno įvartį po gražios atakos iš kairės. Ir nuo 75 min. visai mes perėme kamuolio kontrolę ir atrakose išsikrauname pilnai . Jurka išveda Tomą ir šis pelno įvartį. Prieš tai labai gerai Valdukas centre pakovojo , atėmė kamuolį ir Jurkai pasą atidavė. O paskutinis įvartis krito po baudos smūgio . Tomas mušė nuo 18 m. pataikė į sienelę, atšokusi pagavo kamuolį ir pakartotinu smūgiu iš 16 m. pelnė 4 mūsų įvartį. Galutinis rezultatas AveKo - Salininkai 2:4
    Tiesą sakant jau geriau nei pirmą treniruotę, bet darbo dar neaprėpamos platybės. Dirbti ir dirbti , manau , kad visi žaidė stipriai žemiau savo galimybių.
    Kas krito jums ? norėtusi kad jūs pasakytumėt kokios mintys , ką reikia gerinti , kaip kitiem atrodi. Kuo daugiau nuomonių tuo tiesa labiau išriškėja.
    Sekančios draugiškos su Skaidiškėmis Sekmadieni 2014-03-23 15.00 h. Rudaminoje. Iškome komandos kovo 30 d. Sekmadieni draugiškų nes Skaidiškės Rudaminoje žais.
    O treniruotės Sekmadieniais ir Trečiadieniais Rudaminoje.

Pranas

Comments (4)

PENKTADIENI 2014-03-21, Šalčininkėliuose 20.00 h. ATVIROJO ŠALČININKŲ RAJONO SALĖS FUTBOLO ČEMPIONATO FINALAS - SENJORAI : SALININKAI . O 19.00 mažasis finalas . Nuo Cento išvažiuojam 18.30 h. Salė gera , yra tribūnos, Salininkų komandai reikia palaikymo, laukiam sirgalių. Po rungtynių apdovanojimo ceremonija.
P.S. Su Senjorų komanda esame jau žaide čempionate ir pralošėme rezultatu 14:3
#1 - Pranas - 03/17/2014 - 10:08
Organizatoriai paankstino laiką Penktadieni . FINALAS SENJORAI - SALININKAI 19.00h. Dėl trečios vietos S.P.L.K. - B. VOKĖ 18.00 h.
#2 - Pranas - 03/17/2014 - 14:29
good articles bro, how to subscribe this site?

I just created a technology blog. please give advice so that my blog can be better. thank you

http://www.intechgadget.com
#3 - Name - 05/13/2020 - 08:04
Thank You!!!
https://www.a11.fun/p/free-s.html Free Spins And Coins , great content thak you

#4 - fadrikel - 07/04/2020 - 14:52
Name
Comment
;-) :-) :-D :-( :-o :-O B-) :oops: :-[] :-P
»
This comment form is powered by GentleSource Comment Script. It can be included in PHP or HTML files and allows visitors to leave comments on the website.

Disposable Email   Temporary Email   Throwaway Email